BergenUP

16.05.2017

Bergen Næringsråd tilbyr en møteplass for unge i næringslivet gjennom BergenUP.  Nettverket er tverrfaglig og skal styrke de unges stemme i utviklingen av regionens næringsliv og dets rammebetingelser. 

Basert på mottoet «Pay-it-forward» skaper BergenUP en møteplass for nye forretningsmuligheter, kompetansedeling og motivasjon. BergenUP skal styrke de unges stemme, synliggjøre unge ledere, og jobbe for å få flere unge inn i profesjonelle verv. Som en ressursgruppe i Bergen Næringsråd vil medlemmene bli en viktig bidragsyter til hvordan unge i Bergen ønsker at byens næringsliv skal utvikle seg.

Hvilket av FNs 17 bærekraftsmål er viktigst for ressursgruppe BergenUP?

INNMELDINGSSKJEMA FINNER DU NEDERST PÅ SIDEN
__________________________________________________

 

NYHET I 2020: Styrekandidaten

Styrekandidaten er et utviklingsprogram som skal bidra til at flere unge blir aktuelle for profesjonelle styreverv.

Er du under 40 år og interessert i styrearbeid? Da er Styrekandidaten noe for deg! Styrekandidaten er et pilotprosjekt hvor styrene i 10 av våre medlemsbedrifter tar inn en ung styrekandidat i et år.

Les mer om Styrekandidaten her 

_________________________________________________________

Følg oss på Facebook | LinkedIn | Instagram 


Medlemskap i Bergen UP gir deg tilgang på:

  • Faglige og sosial arrangementer

  • Møter og debatter med næringslivsledere

  • Gratis deltakelse på Bergen Næringsråds frokostmøter

  • Rabatter på Bergen Næringsråds konferanser


Et medlemskap i Bergen UP forutsetter at du er under 40 år. 
Dersom du har et personlig medlemskap i Bergen Næringsråd og er under 40 år kan du melde deg inn i Bergen UP kostnadsfritt. 

Du kan også være medlem kun i UP om du ønsker. Dette gir tilgang til dette nettverkets arrangement samt de fleste frokost- og lunsjmøtene til næringsrådet: 
Medlemskap kun i UP: kr 750,-

OBS! Fra 1. september tilbyr vi medlemskap i Bergen UP til halv pris!  Innmeldingsskjema finner du nederst på siden her

 

Hovedsamarbeidspartner for Bergen UP:



 

 

Ressursgruppemedlemmer


Lorentz Sveen Tvedt
(ressursgruppeleder)
Advokat hos Advokatfirmaet Harris
Kontakt: lst@harris.no

Vibeke Juriks
Seniorrådgiver Sjømat i Sweco Norge
Kontakt: vibeke.juriks@sweco.no

Chris Rye 
Kredittanalytiker i Sparebank 1 SR-Bank
Kontakt: chris.rye@sr-bank.no

Mads Liabø 
Kommunikasjonsrådgiver i AG&
Kontakt: mads@agog.no

Chris Jørgen K. Rødland
Kommunikasjonsrådgiver i NCE Maritime Cleantech
Kontakt: chris@maritimecleantech.no

Hans Fredrik Hag
Senior Business Developer i Tryg
Kontakt: hans.hag@tryg.no

Rasmus Haugen Sandvik
Rådgiver i TietoEVRY  
Kontakt: rasmus.haugen.sandvik@evry.com

Krysta Alexa Singh
Internasjonal salgskoordinator i Visit Bergen
Kontakt: krysta@visitbergen.com

Marcus Garberg 
Seniorkonsulent i Avo Consulting
Kontakt: marcus.garberg@avoconsulting.no

Personvernregler

Bergen Næringsråds personvernregler kan du lese her

Bli medlem

Lorentz  Sveen
Lorentz Sveen
Ressursgruppeleder

Johannes  Magnus
Johannes Magnus
Næringspolitisk rådgiver

chat_bubble_outline + 47 902 67 083